نکته در جذب خانم با هدیه

نکته در جذب خانم با هدیه خب انتخاب و خرید کادو برای جنس مخالف، می‌تواند برای هر کسی چالش‌برانگیز و پر مشغله باشد.

جذب خانمها
جذب خانمها

علت بسیار ساده است. مردان و زنان نگاه متفاوتی به چیزهای مختلف و اتفاقات پیرامون اطرافشون دارند. تحمیل دیدگاه خودمان موقع خرید کادو برای جنس مخالف می‌تواند ما را به دردسر بزرگی بیندازد، چون با این کار چیزهایی را انتخاب خواهیم کرد و خرید که فکر می‌کنیم او دوست خواهد داشت.

اما در واقع احتمالا از آن خوشش نمی‌آیدو ما اشتباه کردیم.

به همین دلیل در انتخاب بهترین هدیه برای آقایان و خانم‌ها باید به نکات خاصی توجه شود. اگر می‌خواهید برای شریک زندگی‌تان کادو بخرید، چه مخاطب خاص‌تان باشد، چه مادر، خواهر یا حتی عمه و خاله، بهتر است بدانید خانم‌ها دوست دارند هدیه‌شان چه ویژگی‌هایی داشته باشد. واسه همین همراه ما باشید.
می‌خواهیم راه ‌و رسم خرید بهترین هدیه برای جنس خانم را برای‌تان بگوییم.

خاص

اولویت اول:خانم ها عشق,محبت و علاقه بیشتر از خود هدیه جلب توجه میکنه
من به‌ عنوان یک خانم می‌توانم بگویم که نکته در جذب خانم با هدیه دادن در بعضی آموزش ها و تجربیات م را با شما در میان بگذارم تا بتوانید موقع خرید هدیه انتخاب‌های شیک و درست‌تری داشته باشید

. بر اساس تجربه‌ی من، خانم‌ها انگیزه شما از هر هدیه را بررسی می‌کنند.
اهمیت و ملاحظه‌ای که پشت هدیه پنهان شده معمولا برای خانم‌ها مهم‌تر از *علاقه‌ی شدیدشان به خود هدیه است(این خودش بهترین نکته است).
ما غافل‌گیر شدن را دوست داریم و دوست داریم بدانیم که به ما *اهمیت داده می‌شود. برای خانم‌ها حتی کمی *تلاش و ملاحظه اهمیت زیادی دارد.پس این سنجه ها رو فراموش نکنید.

خاص

خانم ها همیشه نگاه شون به تلاش و جدیت شماست
چه خانمی که می‌خواهید به او هدیه بدهید مادر یا خواهرتان باشد و چه مخاطب خاص، قوانین خرید هدیه برای خانمها یکی است.
تقدیر و تشکر کردن از یک خانم کار سختی نیست؛ اگر واقعا برای آنها اهمیت قائل شوید و بدانید که خانم‌ها چه چیزهایی را دوست دارند و اهمیت میدن. خانم‌ها هدیه‌های کاربردی را دوست دارند اما بیشتر دوست دارند هدیه‌های خاص بگیرند؛ چیزهایی که خودشان برای خودشان نمی‌خرند.
خانم‌ها همیشه ملزومات‌شان را تهیه می‌کنند، اما به ‌ندرت برای خودشان چیزهای خاص می‌خرندپس با ما خاص بودن رو تجربه کنید.
اگر بخواهید مقایسه کنید تفاوت مثل خریدن کیف گران‌قیمتی که همسرتان عاشقش شده، به‌جای خریدن کرم ضدچروک برای او است.

خاص

شاید فکر کنید کیف کاربردی نیست.
اما اگر او از آن استفاده می‌‌کند برایش کاربردی است. شاید به‌خاطر نگرانی‌ای که او به‌خاطر چروک شدن پوستش نشان می‌دهد کرم ضدچروک را خریده باشید، اما با خریدن کرم، این را به ذهنش متبادر می‌کنید که او در نظر شما پیر شده است.پس سعی نکنید با هدیه های واقعی در پنهان چیزی رو بهش القا کنید .مراقب باشید.
5اصل که در موقع خرید هدیه برای بانوان باید در نظر داشت
کادو برای بانوانخرید هدیه برای یک خانم کار پیچید‌ه‌ای و دشواری نیست، ولی اگر مانند مثال قبل دچار اشتباه شوید، می‌تواند نتیجه‌ی برعکس داشته باشد. اگر می‌خواهید خودتان را از چنین اشتباهاتی دور کنید و همیشه انتخاب خوبی داشته باشید، این چند نکته را به یاد داشته باشید:

۱. سعی کنید کادو را در یک روز معمولی انتخاب و هدیه بدید

ولنتاین، تولد، سالگردها و تعطیلات زمان‌هایی هستند که همه انتظار هدیه را دارند. اگر واقعا می‌خواهید بر او تأثیر بگذارید، در یک روز معمولی به او هدیه دهید تا نشان دهید که به یادش هستید و اهمیت داره براتون. برای این کار مجبور نیستید
خودتان را دچار ورشکستگی کنید، احتمالا اگر فقط او را با یک بسته شکلات، چند شاخه گل یا سایت سورپرایز* یا صرف شام در رستوران غافل‌گیر کنید، واقعا خوشحال می‌شود. این روش، نشان دادنِ اهمیت شما است که ارزش دارد نه ارزش مادی هدیه.

۲. زمان ی که دارید هدیه رو تقدیم میکنید علاقه تان را نشان دهید

خانم‌ها دوست دارند بدانند که به چه چیزهای مورد علاقه‌شان توجه میکنید. می‌توانید چیز کاربردی و دوست‌داشتنی‌ای را که مدت‌ها درباره‌اش صحبت کرده بخرید یا چیزی که حتی نمی‌دانسته به آن نیاز دارد.
معمولا وقتی خانم‌ها از چیزی خوش‌شان می‌آید دائم درباره‌ی آن حرف می‌زنندو به شما سر نخ میدن. اگر خوب گوش کنید، احتمالا متوجه می‌شوید او چه چیزی دوست دارد و دلش می‌خواهد چه چیزهایی داشته باشد.
اگر خوش شانس باشید شاید حتی جزئیات آن را هم بگوید. اگر هر دفعه که از جلوی مغازه‌ای رد می‌شوید، مثلا به کیف مشکی چرم خاص خیره می‌شود، آن کیف احتمالا کادوی خوبی برای او است.

۳. برای انتخاب یک کادوی سورپرایزی لازم نیست قدرت ذهن خوانی داشته باشید

شاید فکر کنید ذهن‌خوانی تنها روش برای فهمیدن این موضوع است که یک خانم به چه چیزهایی نیاز دارد که حتی خودش هم از آن خبر ندارد. اما این‌طور نیست. شما باید از توانایی حل مسئله و توجه کردن به خاصه ها و سلیقه ها و نیازها و اطراف کمک بگیرید و با در نظر گرفتن تجربه‌هایی که در گذشته با او داشته‌اید تصمیم بگیرید.
شاید متوجه شده باشید که در زمان‌های خاصی از ماه، همسرتان متحمل درد زیادی است و این دوره را با خوردن قرص‌های مسکن و خوابیدن زیاد سر می‌کند.
برای غافل‌گیر کردن او می‌توانید برایش کمی شکلات بخرید یا کارت‌پستال تهیه کنید تا بداند که متوجه ناخوشی او هستید. با این کار نه‌تنها نشان می‌دهید که به او اهمیت می‌دهید، بلکه نشان می‌دهید که از صحبت درباره‌ی مشکلات زنانه همسرتان هراسی ندارید.

زمانی مادرم از درد شدید پا شکایت می‌کرد.
من کفش‌هایش را نگاه کردم و فورا متوجه شدم مشکل از کجاست. کفش‌ها کهنه شده بودند و دیگر برای استفاده مناسب نبود. یک جفت کفش تازه بهترین هدیه‌ای بود که در آن زمان می‌توانستم به او بدهم.
او آن‌قدر درگیر مشکلات دیگر اعضای خانواده بود که متوجه نیازش به یک جفت کفش جدید نبود.پس نکته بین باشید.و صبر نکنین او چیزی به شما بگوید خودتون دست بکار بشید.

۴‌. به معنا و مفهومی که کادوئتان به ذهن مخاطب متبادر می‌کند، اهمیت بدید

وقتی می‌خواهید هدیه‌ای مربوط به وزن یا شکل بدن تهیه کنید باید بسیار مواظب باشید. خانم‌ها به‌خاطر توقعات نامعقول و معیارهای غیرواقع‌گرایانه برای زیبایی تحت فشار زیادی هستند.
فقط در صورتی که همسرتان به شما بگوید که:«برای تولدم عضویت یک باشگاه ورزشی یا کلاس یوگا می‌خواهم.» یا «یک تردمیل بهترین هدیه‌ای است که می‌توانی برای تولدم بخری!» به چنین هدایایی فکر کنید.
در غیر این صورت ممکن است تصادفا این پیام را که ظاهر او مشکلی دارد به ذهن او متبادر کنید.

خرید وسایل آشپزخانه هم اشتباه دیگری است. البته استثناهایی وجود دارد. شاید تمام چیزی که همسرتان می‌خواهد یک میکسر جدید باشد تا مهارت‌های شیرینی‌پزی‌اش را به مرحله‌ی بعد برساند.
جز در چنین مواردی که او به‌طور خاص از شما چنین هدیه‌ای بخواهد، خرید وسایل آشپزخانه می‌تواند این پیام را به همراه داشته باشد که شما فکر می‌کنید او فقط باید در آشپزخانه کار کند. احتمالا هدف شما این نیست.
اما پیامی که همسرتان از شما می‌شنود این خواهد بود.

۵. کادو رو برای او خاص کنید

موقع خرید هدیه، چیزی انتخاب کنید که مخصوص او باشد. خرید دو بلیط برای سینما برای دیدن فیلمی که شاید زیاد برای او جالب نباشد یک هدیه محسوب می‌شود، اما بیشتر هدیه‌ای به خودتان است تا هدیه‌ای برای او.
اگر همسرتان مثلا تئاتر را ترجیح می‌دهد شاید بهتر باشد تفریحی را انتخاب کنید که برای او جالب‌تر است. با این کار شما نشان می‌دهید که به‌خاطر علایق او، از ترجیح خودتان صرف‌نظر کرده‌اید و این کار ارزش زیادی برای او خواهد داشت.
حالا دیگه می‌توانید بروید و به او نشان دهید چقدر برایش ارزش قائل هستید و دوستش دارید…
همیشه دقت لازم رو داشته باشیم این نکته در جذب خانم با هدیه خاص رو سر لوحه کارمون قرار بدیم و از خودمون بیشتر مایه بزاریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *