درباره ما

باماکادو فروشگاه آنلاین فروش محصولاتی کادویی و دست ساز

باماکادو در سال ۱۳۹۷ آغاز به فعالیت نمود. تا با آماده ساختن زیرساخت‌های فروش اینترنتی تخصصی در حوزه صنایع دست ساز،کادویی,هدیه امکان دسترسی آسان شما را به دست‌آفریده‌های هنری و خلاقانه بانوان ایرانی فراهم میسازیم. باور ما این است که جایگاه هنر دست ساز و هنری ایرانی، خانه‌های تک تک ما است و نه در موزه‌ها، گالری‌ها و ویترین فروشگاه‌ها. بنابراین بعد از گذشت یک دهه از رواج خرید اینترنتی در ایران زمان آن رسیده که صنایع دستی نیز سهمی از این بازار بزرگ به‌دست آورد و از طریق شبکه‌های گسترده اینترنتی و به‌ صورت تخصصی در اختیار کاربران ایرانی و حتی غیر ایرانی قرار بگیرد.

تیم استارتاپی باماکادو با بهره‌مندی از متخصصین پرشور و خلاق،این مرز و بوم دغدغه خود را نه فروش کالا به شما، بلکه تنها و تنها ایجاد یک تجربه خرید لذت‌بخش با کلی حس خوب و به‌یادماندنی برای شما می‌داند؛ به‌همین منظور است که تجارب چندین ساله خود را برای فراهم ساختن مدرن‌ترین زیرساخت‌های فروش اینترنتی صنایع دستی،کادویی در ایران به‌کار گرفته‌‌ است تا نقش کالاهای دست‌ساز هنرمندان خلاق ایرانی را در سبد خانواده‌ها پر‌رنگ‌تر سازد.و امیدی باشد برای بهبود رونق کسب و کار خانگی.

در باماکادو به تنوع وسیعی از کالاهای متفاوت برای هدیه‌ تولد، روز پدر، روز مادر، روز عشاق، سالگرد ازدواج و… دسترسی دارید. پس بیایم برای ایرانی سر بلند و پر افتخار هم قدم بشیم و کالای در خور ایرانی استفاده کنیم.